wiki menu  

⚡ Virtuální Bastlírna

Po úspěchu naší Online Bastlírny na konferenci Installfest, jsme se rozhodli tento formát zopakovat. Můžete se těšit na pokec s dalšími bastlíři, ze strahovské Bastlírny i odjinud z české bastloscény.

O čem bude řeč?

Povídat si budeme o Vašich i našich bastlech a konstrukcích, problémech s nimi či s jejich návrhem, o vybavení na domácí bastlení, obecně o technice i netechnice.

Kdy: pondělí 7. 2. 2022 od 20:00 do 22:00 (pravděpodobně déle)

Kde: Videokonference Zoom - link bude doplněn

Uvařte si kafe nebo otevřete maté či pivo, nahřejte páječky a nalaďte obrazové přijímače i vysílače… budeme se těšit na viděnou!

ČKD

Termín se mi nehodí, bude se akce opakovat?

Určitě. Virtuální Bastlírna je pravidelně nepravidelná akce s periodou přibližně 3 týdny ± 1 týden, konající se alespoň do doby než nám Covid umožní přesunout se do fyzického světa, tedy bastlírny (čti hospody). Každá následující instance bude v jiný den v týdnu a v jiný čas, aby se minimalizovala kolize s pravidelnými akcemi.

Co je to ČKD?

Českomoravská-Kolben-Daněk Často kladené dotazy (FAQ).

Dotazník

Velmi by nám pomohlo, pokud byste nám vyplnili Dotazník (pokud nevidíte iframe pod tímto textem, použijte prosím uvedený link). Kromě první otázky jsou všechny nepovinné. Informace z tohoto dotazníku by nám, jak doufáme, měly pomoci k tomu, abychom zlepšili Váš zážitek z Virtuální Bastlírny.

Minulé bastlírny

 
projekty/virtualnibastlirna.txt · Poslední úprava: 10.01.2022 15:02 autor: bkralik